The Best Music site

Download MP3 music site

  1. Home
  2. Download
  3. Öğretmenimin Kariyerini Mahvettim

Öğretmenimin Kariyerini Mahvettim

Öğretmenimin Kariyerini Mahvettim

Uploader: GERÇEK HİKAYELER

Size: 8.13 MB

Duration: 05:55

Date: April 24, 2019

Bu kızın adı Lily. Onun size anlatacağı utanç verici bir hikâyesi var, o yüzden lütfen ona sert davranmayın. İngilizce öğretmenine âşık oldu ve çok aptalca davrandı. O zaman daha 14 yaşındaydı. İşte bu onun hikâyesi.

Lily’ nin ikinci sınıftaki ilk günüydü. İlk dersleri İngilizceydi ve yeni bir öğretmenleri olacağı haberini duyunca bütün kızlar heyecanlandı. Öğretmen genç bir adam olan Bay Scott’tı. Lily bu bilgiden etkilenmemişti, neden umurunda olacaktı ki? Fakat onu görür görmez fikrini değiştirdi. O yakışıklı, akıllı ve cana yakındı. Uzun lafın kısası, bir iki hafta sonra ona sırılsıklam âşık olmuştu.

Ona aşık olan bir tek Lily değildi. İngilizce öğretmenini seven koca bir hayran grubu vardı. En iyi arkadaşı Eve de bu grubun bir üyesiydi. Ama Lily diğer kızların bir adım önüne geçmek istedi. Sosyal bir ağda Bay Scott’ı buldu ve ona mesaj atmaya karar verdi. Belki arada sırada yazışırlar ve bu da onu Bay Scott’ a daha çok yakınlaştırır diye düşündü. Hatta belki de ondan hoşlanabilirdi.
Ona bir mesaj yazdı. Bay Scott cevap vermedi. Sonra başka bir tane daha yazdı: “Merhaba, ben Lily! Sadece İngilizce dil bilgisi konusunda kendimi geliştirmem gerekip gerekmediğini soracaktım.” O sırada internetteydi ama belli ki onu görmezden geliyordu. Şey, belki de onunla konuşmak için çok genç olduğunu düşündü. Fakat aniden o mesaj sesini duydu! “Merhaba Lily. Hayır, her şey gayet iyi. Kendine iyi bak”. Sevinçten dans edip şarkı söylüyordu!

Böyle umut vadeden bir başlangıçtan sonra, Bay Scott’la muhakkak özel bir ilişki kurabileceğini düşündü. Mümkün olduğunca sık çevresinde olmaya çalışıyordu. Arada sırada ona dersleriyle alakalı bir şeyleri ya da öylesine güzel sözleri mesaj oalrak atıyordu. Bazen cevap bile veriyordu. Mesajları ne uzundu ne de sevgi doluydu ama bu sadece başlangıç diye düşünüyordu.
Ama hiçbir şekilde gelişme olmadı ve umutsuzluğa kapılmaya başladı. Aptallık edip Eve’e dert yandı. En iyi arkadaşı da ona âşıktı. Ona tek hecelik iletişimler kurduğunu söylemedi, sadece Bay Scott’ın konuşmayı onun kadar sevmediğinden bahsetti. Eve, Lily’nin öğretmeniyle yazışmasına şaşırmış gibiydi ama pek yorum yapmadı.

Birkaç gün içinde, bazı çok üzücü haberler aldılar. Bay Scott dönemin ortasında onları bırakıyordu. Ders arasında müdürle görüşmesi için çağrıldı. Orada Bay Scott’la kişisel ilişkisini sorguladılar. Yanlış bir şeyler yaşandığını kesinlikle reddetti ve Bay Scott’ın ona karşı daima soğuk ve profesyonelce davrandığını kanıtlamak için yazışmaları onlara gösterdi. Belli ki Eve, konuşmalarından sonra doğruca müdüre gidip öğretmen ve öğrencisi arasında tuhaf bir ilişki olduğunu bildirmişti.
Lily ağlamaya başladı ve müdürü, suçlanması gerekenin Bay Scott değil, kendisi olduğuna ikna etmeye çalıştı. Müdür ikna oldu ve Bay Scott’dan şüphe edilemeyeceğini söyledi ki bu iyi bir haberdi. Kötü haberse Bay Scott’ın bir veda bile etmeden okulu terk ettiğiydi. Ona özür niteliğinde mesajlar yazdı ama o hiç cevap vermedi.

Anne ve babası hikâyeyi öğrendi. Davranışının çok kötü olduğunu ve ondan utandıklarını söylemekte tereddüt bile etmediler. En iyi arkadaşını kaybetmişti. Özürlerini görmezden geldiği belli olan, en sevdiği öğretmenini kaybetmişti. Sonra bir gün en büyük darbeyi yedi. Bir düşünün, Bay Scott gayet sıradan bir şekilde Lily’nin ailesiyle birlikte akşam yemeği yemeye evine geldi! Aman Allahım, utançtan ölmek üzereydi. Sonunda anlaşıldı ki annesiyle babası onu kızlarının davranışından dolayı özür dileyebilmek için davet etmişti ve onu daha da fazla cezalandırmak için bilerek onu önceden uyarmamışlardı.

Lily bunun tam bir fiyasko olacağını düşünmüştü ama aslında yemekten sonra kendini daha iyi hissetti. Bay Scott’ın yaptığı ilk şey, ona kızgın ya da kırgın olmadığını açıkça belirtmek oldu. Ama birincisi, orada herhangi bir dedikoduya mahal vermek istemiyordu ve ikincisi yakınlardaki bir liseden daha iyi bir iş teklifi almış, severek kabul etmişti. Yani bu hikâyeden sonra onun için işler daha iyi gitmişti. Nihayet Lily’nin özrünü kabul etmişti. Ergen olmanın böyle aptalca şeyler yapmak olduğunu söyledi. Lily, yaşanan her şeyden sonra, bu üzücü deneyimden iki önemli şey öğrendi. Birincisi, bir şey yapmadan önce yaptığın şeyin başkalarını nasıl etkileyeceğini düşün. İkincisi de ÇENENİ KAPALI TUT.

Daha fazla video için burayı ziyaret edin:

Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf

Please Buy Original Songs or Videos for High Quality Audio to Support the Artist at : spotify itunes google play amazon deezer This website alowes users to download MP3 songs, Hindi MP3 songs, Punjabi MP3 songs, Bhojpuri MP3 songs, Haryanvi MP3 songs, Videos, Movies illegally. This content ( songs or videos ) is for reference purpose only and Pagalworld claims no ownership of this content. Pagalworld does not support or promote piracy in any manner. if you find any illegal content please " Contact Us " we will remove as soon as possible.